Litvanya’da 9 Günlük Erasmus+ Projesi

Artık yurtdışına çıkmak daha kolay. İlgilendiğiniz ve sevdiğiniz alanla alakalı yurtdışında daha fazla bilgi ve deneyim aramak için bu proje tam sana göre! Avrupa Birliği’nin düzenlediği Erasmus+ projesiyle kendi şansını kendin yarat. Litvanya Kaunas Şehrinde 9 günlük tatil gibi eğitimlerle ve çeşitli aktivitelerle geçecek olan bir Erasmus+ projesine hazır mısın? Hazırsanız hiç zaman kaybetmeden bu mükemmel projenin detaylarına geçelim.

Projenin Detayları

01.05.2023/09.05.2023 tarihleri arasında Litvanya Kanunas şehrinde gerçekleştirilecek olan Erasmus+ projesinin amacı sizin ilk önce sevdiğiniz ve ilgilendiğiniz alanları test edip ilgilendiğiniz alanları daha nasıl verimli hale getirebileceğiniz ve uygulayabileceğinizle ilgili eğitimler verilir. Proje hakkında daha çok bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Proje hakkında diğer detaylar.

Katılımcı Profili

Litvanya’nın Kaunas şehrindeki bu muazzam projeye katılmak için bazı kriterler aranmaktadır. Bu kriterler sizin katılma olasılığınızı daha da arttıracaktır. Motivasyonunuzun ve enerjinizin yüksek olması, hoşgörülü ve saygılı olmanız belli bazı kriterlerdir. Diğer bazı kriterlerimiz ise:

  • Projede lider ruhlu olan, öğrenmeye ve araştırmaya meraklı olanlar
  • İngilizce seviyesi yüksek olan
  • 21 yaş üstü olanlar

Proje Kapsamında Karşılanacaklar

Projede ev bulma derdi yok. Proje sahipleri tüm gönüllülerin kalabileceği 17 odalı evde kalacaksınız. Evde tüm ihtiyaçlarınız karşılanacaktır. Yol ve yemekleri de dahil olmak üzere tüm masraflar proje sahipleri tarafından karşılanacaktır.

Proje Hakkında Diğer Detaylar

Projeye katılmak için sosyal olmanız toplum içinde özgür bir şekilde konuşmanız, ilgilendiğiniz alanları bilip o alanlarla alakalı bilgiler öğrenmeniz gerekmektedir. Son olarak bu Erasmus+ projenin yeri ve zamanına bakalım.

Proje Yeri: Litvanya, Kaunas

Proje Zamanı: 01.05.2023/09.05.2023

9 GÜNLÜK ERASMUS+ PROJE BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top