Danimarka’da 7 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

Sizlere Danimarka’nın Hundslund şehrinde gerçekleşecek olan 7 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi ile geldim. Çeşitli eğitimlerin olduğu bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz güzel bir Gençlik Değişim Projesi. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

04.04.2023 /12.04.2023 tarihleri arasında Danimarka/ Hundslund da gerçekleşecek gençlik değişimi projesinin amacı ‘My Online Me’ adı altında başvuranların uluslararası etkinliklere katılmaları için ilk fırsatlarını yakalamayı, özgüven konusunda kendilerini geliştirmeyi ve diğer ülkelerden gelen insanlarla çalışma olanakları sağlamaktır.

Gençlik Değişimlerinin Hedefleri

2013 yılından itibaren Avrupa Komisyonu tarafından vatandaşlar için sağlanan dijital konuda gençlerin farkındalığını, dijital yeterliliklerini arttırmayı, çeşitli sonuçlar üretmeyi  (blog yazıları, kitapçık, video dizileri.. vb.) ve  dijital platformları sağlıklı ve etkin bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Gençlerin dijital alanda çevrim içiyken güvende hissetmelerini ve kişisel güvenlik konusunda bilinçlendirmeyi ,Dijital dünya, Dijital yeterlilik ve istihdam konularında nasıl etkin şekilde kullanabileceğini öğretmeyi amaçlar. Katılımcıların Erasmus+ Programların da bilgilerini artırmak ve uluslararası etkinliklerde aktif olarak yer almalarını teşvik ettirmektir.

Konaklama, Yemek ,Seyahat Ve Diğer Bilgiler

Bütün masraflar Danimarka Ulusal Ajansı tarafından karşılanmaktadır. Türk Vatandaşları Danimarka’ya giriş için vizeye ihtiyacı vardır.

Proje Konumu: Hundslund/Danimarka

Proje Faaliyet Tarihi:04.04.2023 /12.04.2023

Son Başvuru Tarihi:12 Mart 23:59

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

4 thoughts on “Danimarka’da 7 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi”

    1. Rica ederiz faydamız olduysa ne mutlu bize, aklınıza takılan herhangi soru olursa iletişime geçebilirsiniz yardımcı oluruz.

  1. Acaba sonuçlar açıklandı mı herhangi bir olumlu olumsuz sonuç gelmedi ve 1 hafta oldu acaba ne zamana kadar açıklanacağına dair bilgiyi nereden bulabilirim ?

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top