Hollanda’da 7 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

Yine harika ve muazzam bir proje ile siz gençlerleyiz. Dolu dolu etkinliklerin ve eğitimlerin olduğu, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz güzel bir Erasmus+ eğitim kursu projesi. Bu harika proje 30 Mart – 7 Nisan arası olacak şekilde 7 gün sürecektir.

Proje Etkinlik Açıklaması

  • Mülteciler, göçmenler gibi farklı kültürlerde olan gençlerle çeşitli etkinlikler hazırlayabilmek.
  • Gençlik çalışanlarının duygusal zekasına ve iletişimine özel olarak odaklanarak çatışma yönetimi yeterliliklerini geliştirmek ve iyileştirmek.
  • Duygusal zeka, çatışma yöntemleri ve iletişim alanlarındaki yetkinlikleri arttırmak. Bunun için farklı teknik ve yöntemler belirlemek.

Eğitim Kursunun Öğrenme Hedefleri

Duyusal zeka ve iletişim alanında gençlik çalışanlarının yeterlilik üzerine düşünmesi. Katılımcıların tekniklerde ustalaşarak kendisine ulaşan gruplardaki gençlere destek olmaları.

Katılımcı Profili

  • Katılımcının 18 yaş ve üzerinde olması
  • Projede edinilen bilgilere dayanarak eğitim kursunda ve yerel toplulukta atölye çalışması yürütecek motivasyona sahip olması
  • Ve kültürlerarası ortamda yaşayabilme ve çalışabilme yetkinliğine sahip olması gerekmektedir. Çalışma ve eğitim dili İngilizce olacağından dil yeterliliği katılımcılardan beklenmektedir.

Yol, Konaklama ve Yemek Giderleri

Proje Erasmus+ tarafından karşılanmaktadır. Konaklama, seyahat, yeme-içme gibi masraflar projeyi gerçekleştirecek kurum ve kuruluş tarafından karşılanacaktır. Seyahat ücretine ekonomi sınıfı uçak biletleri, tren otobüs ve toplu taşıma biletleri dahildir

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top