Depremzede Öğrencilere Ücretsiz 200 Adet Bilgisayar Desteği

Ne yazık ki ülkemiz zor günler atlattı. Kahramanmaraş ve çevre illerde hissedilen art arda depremler yaşandı. Yaşanılan bu asrın felaketinde herkes elinden gelenin fazlasıyla yardımlar etti. Üniversite öğrencilerine yapılan muazzam projede depremzedelere online eğitim imkanı sunuyor. Online eğitim malzemelerini depremde kaybetmiş öğrenciler gerekli başvuruları yaparak 200 adet bilgisayardan birini elde etme fırsatı yakalayabilir.

Proje Detayları

Yaşadığımız bu asrın felaketinin etkilerini birbirimize destek çıkarak, yardımlaşarak atlatmaya çalışıyoruz. Online eğitim imkanından yoksun olan, ders materyalleri zarar gören üniversite öğrencilerin bilgisayar sahibi olabilir. Gerekli bilgileri doldurarak başvurularını tamamlayan üniversite öğrencileri 200 adet bilgisayardan birini alma fırsatı elde edebilir. Başvuruyu kazanan öğrenciler formda verdikleri bilgiler doğrultusunda belirlenecektir. Herhangi bir yanlış bilgide hak yedek katılımcıya verilecektir.

Başvuru Kriterleri

  • 18-25 yaş aralığında olup depremden etkilenen, deprem bölgesinde okuyan ya da anne-babası deprem bölgesinde yaşayan bir üniversite öğrencisi olmak.
  • En az bir tane lisans programında aktif olan ve hazırlık, 1. sınıf, 2. sınıf veya 3. sınıf öğrencisi olmak.
  • 4. sınıf, 5. sınıf ve 6. sınıf öğrencileri başka projelerde değerlendirilmek üzere kayıt edilecektir.
  • Adli sicil kaydı olmayan öğrenciler.
  •  Başvuranın kendisi ve ailesinin üzerine kayıtlı bir mülk varsa bu durum başvuru değerlendirme sırasında bir ölçüt olarak değerlendirilecektir.
  • Evi yıkılan, orta derecede veya ağır derecede hasarlı olan öğrenciler bunu teyit etmelidir. Gerekli incelemeler taraflarca yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 2 Nisan 2023

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top