Gürcistan’da 7 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

Avrupa Birliği’nin düzenlediği Erasmus+ projeleri, gençlere yurt dışına çıkmaları için eşsiz fırsatlar sunuyor. Biz de bugün sizlerle bu fırsatlardan olan ve en önemlisi vize istenmeyen bir projenin detaylarına bakacağız. Hadi gelin detaylara geçelim. 

Proje Özeti

Bu projede, otoritelere karşı güvenlerini yitirmiş olan LGBTIQ bireylerin bu güven duygularını tekrar sağlamak ve onların bu seçimlerini rahatça açıklayabilecekleri bir ortamı sağlamak hedefleniyor. Farklı ülkelerden gelen katılımcılar, LGBTIQ bireylere karşı tanık oldukları negatif davranışları paylaşacak ve bu durumlara çözüm üretmek için çalışacaklar. Katılımcılar; iletişim, liderlik ve kültürlerarası çalışma yeteneklerinin yanı sıra İngilizcelerini de geliştirebilecekler. 

Katılımcılarda Aranan Özellikler

Vize gerektirmemesi ile ön plana çıkan bu projede katılımcılardan; yeterli seviyede İngilizce konuşabilmeleri ve 18-30 yaş aralığında olmaları bekleniyor. Ayrıca tüm diğer Erasmus+ projelerinde olduğu gibi proje için hevesli ve açık fikirli olmanız önemli. Ayrıca proje için seyahat sağlık sigortası yaptırmanız şart ve bu ücret organizasyon tarafından karşılanmıyor. 

Konaklama, Yemek ve Ulaşım

Proje kapsamında katılımcıların tüm konaklama, yemek ve ulaşım masrafları karşılanıyor. Seyahat geri ödemesi olarak da 275€‘luk bir sınır var.

Projenin Konumu: Kobuleti, Gürcistan

Proje Tarihleri: 26.04.2023 – 04.05.2023

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

INFOPACK İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top