Finlandiya 52 Haftalık Uzun Dönem ESC Gönüllülük Projesi

Avrupa Birliği’nin gençler için düzenlediği gönüllük ve dayanışma projeleri olan ESC Projelerine katılarak bilgi ve birikimler kazanabilirsiniz! Bugün ise size Finlandiya‘nın Helsinki şehrinde 52 hafta sürecek olan bir ESC projesinden bahsedeceğim. Bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bu projenin detaylarını inceleyelim.

Proje Açıklaması

Finlandiya’da kâr amacı gütmeyen bir kuruluşta pratik çalışmalara katılacak olan 2 katılımcı evsizler için yapılan barınaklarda, konutlarda çalışacak ve müşteriler için boş zaman etkinlikleri düzenleyecektir. Ofiste çalışacak olan 2 katılımcının ise bağış toplama, blog yazma ve sosyal medya ile ilgilenme gibi görevleri olacaktır. Katılımcılar pazarlama faaliyetlerini uygulamalı öğrenme fırsatına sahip olacaklardır. Proje boyunca aylık toplantılar yapılacaktır.

Katılımcı Profili

Avrupa Birliği‘nin düzenlediği ESC projelerinde katılımcı profili projeden projeye göre değişmektedir. Başvurmak istediğiniz projede katılımcılarda aranan özellikleri karşıladığınızdan emin olmalısınız. Bu projeye ise,

  • Etkinliklere aktif olarak katılabilecek
  • İnsanlara yardım etmeyi seven
  • Yeni şeyler öğrenmeye açık
  • Olumlu bir tutuma sahip kişiler başvurabilir.
  • Pazarlama, sosyal medya, yazma becerileri büyük bir avantajdır!

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Hakkında

Katılımcılar kiralık bir evde yaşayacaklardır. Yemek için ayrılan bütçe süpermarket veya restoranlarda kullanılabilen kartlara ödenir. Katılımcılara toplu taşımalar için şehir kartı verilir.

Konum, Zaman ve Diğer Bilgiler

Konum: Helsinki, Finlandiya

Proje Faaliyet Tarihi: 01/09/2023 – 31/08/2024

Son Başvuru Tarihi: 31/07/2023

FİNLANDİYA 52 HAFTALIK UZUN DÖNEM ESC GÖNÜLLÜLÜK PROJESİNE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top