Hırvatistan’ da 7 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu Projesi

Muazzam ve harika bir Erasmus+ projesi siz gençlerle. Sizlere Hırvatistan’nın Samobor şehrinde gerçekleşecek olan 7 günlük Erasmus+ eğitim kursu projesi ile geldim. Çeşitli eğitimlerin ve aktivitelerin olduğu, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz güzel bir Erasmus+ eğitim kursu projesi. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

 12/04/2023 – 20/04/2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu projede sağlık engellerine vurgu yapılması amaçlanmıştır. Kronik sağlık sorunları olan gençlerin gündelik hayatlarında yasadığı olumsuzluklarda insanların onları nasıl destekleyeceği , risk yönetimi ve krize müdahale alanında yapılacak hamlelerin geliştirilmesi ve uygulanması konusunda eğitim verilecektir. Proje kapsamında en yaygın kronik sağlık durumları hakkında temel bilgiler öğrenilecektir.

Konaklama, Yemek ve Seyahat Hakkında

Yemek ve konaklama masrafları koordinatör tarafından karşılanacaktır. Seyahat masrafları için kullanılacak en fazla 275  € ‘dur. Masraflar Erasmus+ standartlarınca karşılanacaktır.

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında olan, motivasyonu yüksek, yeniliğe açık bir yapısı olan, projedeki ortamı güvenli ve eğlenceli hale getirebileceğine inanan, İngilizce seviyesi iyi olan gençler başvurabilir.

Proje Hakkında Konum, Zaman Ve Diğer Bilgiler

Proje Konumu: Samobor, Hırvatistan

Proje Faaliyet Tarihi: 12/04/2023 – 20/04/2023

Son Başvuru Tarihi: 27/03/2023

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK VE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top