Hırvatistan’da 1 Haftalık Erasmus+ Eğitim Kursu

Erasmus+ eğitim kursu projeleri, uluslararası bir öğrenme deneyimi sunarak katılımcıların kültürel anlayışlarını genişletmeyi ve mesleki becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Farklı ülkelerden gelen öğrenciler arasında disiplinler arası bir etkileşim sağlayarak bilgi paylaşımı ve uluslararası ağların oluşumuna katkıda bulunmayı hedefler. Bu projeler, kültürel çeşitlilik ve işbirliği odaklı bir öğrenme ortamı yaratmayı kendine hedef edinir. Şimdi biz de sizlerle Hırvatistan’ın Oroslavje kentinde yapılacak olan bu projelerden birine göz atacağız. 

Proje Açıklaması

Sürdürülebilirlik” kavramını merkezine alan bu projede gün geçtikçe çevremize ve bu çevreye olan etkimizin farkına varışımızdan ve gerek bireysel gerek toplumsal olarak sürdürülebilirliğin önemini daha da çok farkettiğimizden bahsediliyor. İşte bu eğitim kursunun da ana hedefi bu konuda katılımcıları daha da bilinçlendirmek. 

Projedeki Eğitimler

Bu eğitim kursundaki temel eğitimler şu şekilde;

  • Sürdürülebilirliğin ne olduğunu anlama, 
  • Sürdürülebilir Gelişim Hedefleri(SDG)‘lerini yakından tanıma, 
  • Gençlik işlerini daha sürdürülebilir ve yeşil dostu hale getirme, gençlik organizasyonlarını da gençlere pozitif örnek olabilmeleri için bu konularda hazır hale getirme. 

Katılımcı Profili

Katılımcıların en az 21 yaşında olması gereken bu projede, en az 2 yıl da bu tarz bir projede deneyim kazanmış olmaları bekleniyor. İngilizce dili de bu proje için şart. Ayrıca katılımcıların eğitim boyunca verilen görevleri hakkıyla yerine getirmeleri ve diğer katılımcılar ile uyumlu olarak çalışabilmeleri çok önemli. 

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Düzenlemeleri

Bu eğitim kursu boyunca katılımcıların tüm yeme-içme, konaklama ve ulaşım masrafları karşılanıyor. 

Proje Tarihleri: 18.06.2023 – 24.06.2023

Projenin Konumu: Oroslavje, Hırvatistan

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

INFOPACK İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top