madrid-kultur-programi

Madrid’de 4 Günlük Kültür Programı

Selamlar Kovan takipçileri ve sitemize ilk defa gelenler. Hepiniz tekrardan hoş geldiniz. Ben Kovan ekibinden Umut ve bugün sizlere farklı bir program tanıtacağım. Hepiniz hazırsanız lütfen emniyet kemerlerinizi bağlayıp koltuklarınızı dik pozisyona getirin bugün Madrid’e uçuyoruz.

Proje Açıklaması

Kültürel İlişkiler Platformunun bir numaralı ve en önemli eğitim programı olan Küresel Kültürel İlişkiler Programı (GCRP), kültürler arası işbirliklerini tartışmak ve anlamlı bağlantılar kurmak için farklı farklı ülkelerden gelen  uygulayıcıları tek bir çatı altında toplayan eşsiz bir fırsattır. Tüm hayatınız boyunca devam eden beceriler geliştirme, bilgi birikimi edinme, uluslararası portfolyonuzu oluşturma ve farklı kültürler arasında işbirliğine girme fırsatı başvurmanızı tavsiye ettiğim bir program.

Katılımcı Profili

Kültürel ve yaratıcı sektör profesyonelleri; devamında sayacağım alanlar buna dahil ancak bunlarla sınırlı değildir. Mimarlık, Görsel-İşitsel ve Sinema, Kitaplar & Yayıncılık, Kültürel miras, Kültür yönetimi, Tasarım, Medya, Müzik, Sahne sanatları, Görsel sanatlar. İklim değişikliği ve çevre sorunları alanında çalışan profesyoneller; devamında sayacağım alanlar buna dahil ancak bunlarla sınırlı değildir. Döngüsel ekonomi, İklim ve sağlık, İklim adaptasyonu, İklim yardım kuruluşları, kampanyalar ve aktivist gruplar, İklim finansmanı, İklim mirası, İklim adaleti, İklim hukuku ve politikası,  İklim azaltma, Çevre mühendisliği, Coğrafya (fiziksel, beşeri, çevresel), Yerli gruplar ve topluma ait mirasın temsilcileri, Kayıp ve hasar, Sürdürülebilir gıda sistemleri

Konum, Zaman vb.

Temmuz başından ortasına kadar seçilen katılımcılar e-posta yoluyla bilgilendirilir. Eylül ayında hak kazanan kişiler online olarak duyurulur. 9 Ekim Pazartesi katılımcılar Madrid’e iniş yapar ve 10 Ekim Salı–13 Ekim Cuma dört tam gün boyunca program yapılır.

Konaklama, Ulaşım ve Yemek

Proje kapsamında bu masraflarınız karşılanmaktadır.

BAŞVURU LİNKİ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top