Kuzey Makedonya 5 Günlük Erasmus+ Semineri

Erasmus+ projeleri, ESC projeleri ve diğer yurt dışı programları gençler tarafından büyük ilgi görmekte. Gençlerin yurt dışı için kurduğu hayaller hayal olarak kalmayacak. Bu muazzam Erasmus+ projesi ile hayallerini gerçekleştirebilecekler. Kuzey Makedonya’da 5 günlük muhteşem bir seminer programı katılımcılarını bekliyor.

Projenin Amacı ve Hedefleri

Çaba, aktörlerin EntreComp‘un (genç çalışanlar için EntreComp Avrupa yetenek Modeli’ne dayanan) tüm sınırlarını incelemesini artıracaktır. Ayrıca forum, iyi uygulamaları paylaşmak, birlikte yaratmak ve EntreComp‘un henüz doğmamış renkli kullanımlarını gerçekleştirmek için bir alan olacaktır.

Üsküp, Kuzey Makedonya'da 5 Günlük Erasmus+ Projesi

  • Bu forumun amacı, EntreComp‘a ilişkin ortak bir anlayış ve gençlik çalışmasına odaklanan girişimcilik okuryazarlığı geliştirmektir.
  • EntreComp çerçevesini tanıyın ve özellikle gençlik çalışması alanında örtülü ve olası kullanımlarını anlayın.
  • Genç insanlar arasında girişimci okuryazarlığı teşvik etmek için gençlik çalışmalarında stratejileri ve kasaları keşfedin.
  • Çerçevenin renkli işlemlerini somut sistemlerde keşfederek eylem duygusunu ve girişimci zihniyeti artırın.

Gönüllüler arasında destek, işbirliği ve deneyim paylaşımı için bir ağ oluşturmak projede önemli bir yere sahiptir.

İzlenilecek Yöntem

Yaygın Eğitim ilkelerine dayanılacak ve bireysel/grup yansımaları ve birlikte yaratma için eğitim oturumlarını farklı atölyeler ve alanlarla birleştirerek katılımcıların aktif katılımı teşvik edilecektir. Seminer boyunca, teorik oturumlar ve etkileşimli yöntemler arasındaki denge, bilginin pekiştirilmesini sağlayacak, yaparak öğrenmenin önemini vurgulayacak, grubun deneyimine güvenecek ve öğrenme sürecine mümkün olan en pratik şekilde yaklaşacaktır.

Konum: Üsküp, Kuzey Makedonya

Proje Tarihi: 24-28 Nisan 2023

5 GÜNLÜK ERASMUS+ PROJESİNE BİLGİ ALMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top