İtalya’da 10 Günlük Gençlik Değişimi Projesi

ESC Projeleri, Erasmus+ projeleri ve diğer yurt dışı programları gençlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Birbirinden güzel etkinliklerin olduğu, çeşitli aktivitelerin yapıldığı muazzam bir projeyi sizlere anlatacağız. Eğer kendinizi hazır hissediyorsanız sıkı tutunun uçuştayız! İtalya’nın San Giorgio Del Sannio şehrinde gerçekleşecek olan bu muazzam proje siz gençleri bekliyor. Irkçılığın ve insan yaşamının öneminin vurgulanacağı ve insan haklarının ve hukukunun üstünlüğünün anlatılacağı harika bir proje. İsterseniz gelin projenin detaylarını inceleyelim.

Proje Açıklaması

Projede çeşitli aktiviteler ve dolu dolu etkinlikler olacaktır. Projenin temaları sanat, kültür, ırkçılığı önlemek ve insan haklarının farkına varmaktır. Projenin hedefleri ise katılımcılarla birlikte sanat ve kültür atölyeleri eşliğinde çeşitli etkinlikler yapmak. Paylaşımcılığı, kardeşliği ve esenlik gibi insanlık değerlerini beyin fırtınası eşliğinde ve beyin jimnastiği yaparak yaygınlaştırmak ve farklı farklı aktiviteler yapmak.

Proje Kapsamında Dahil Olacaklar

Konaklama, seyahat, yeme-içme gibi masraflar proje kapsamında dahil olacaktır.

Katılımcı Profili

ESC projelerinde ve diğer gönüllülük projelerinde katılımcılarda aranan bazı özellikler vardır. Bu özellikler siz gençlerin projeye katılma olasılıklarını arttırır. Bu projede ise aranan özellikler:

  • 18-30 yaş aralığında olan.
  • İngilizce seviyesi iyi olan.
  • İnsan haklarını iyi tanıyan, bu konular hakkında çeşitli bilgisi olan.
  • Motivasyonu yüksek olan gençler.

Konum: İtalya, San Giorgio Del Sannio

Proje Faaliyet Tarihi: 06 Ekim 2023 – 17 Ekim 2023

Son Başvuru Tarihi: 29 Eylül 2023, 23.59

PROJE HAKKINDA INFOPACK’E ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İTALYA GENÇLİK DEĞİŞİMİ PROJESİNE KATILMAK AMACIYLA BİLGİ ALMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top