İtalya’da 11 Gün Süren Erasmus+ Gençlik Değişim Projesi

Siz gençlere harika bir Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi ile geldim. İtalya Napoli de gerçekleşecek olan 11 günlük muhteşem bir Erasmus+ Projesi.  Dolu dolu etkinlikler yapabileceğiniz çeşitli bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz muazzam bir projeGelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

İtalya/Napoli ‘de iki farklı tarihte düzenlenecek olan (Ön toplantı 18-21 Nisan aralığında ve Gençlik Değişimi 12-24 Haziran aralığında) bu projede sürdürülebilirlik ve ekoloji bakımından şehirlerdeki marjinal veya az kullanılan yerlerin yenilenmesinin yanında yeşil alanları benimsemek ve temiz tutmaya teşvik etmektir. Yeniden kullanıma sunulan yerlerde müzik, dans ve açık hava okuma gibi bir çok etkinlik ile zenginleştirmek amaçlanmıştır.

Proje Sırasında Eğitim

Proje de katılımcılar dekorasyon sanatında beceri kazanabilecek, malzemelerin geri dönüşümlü kullanılması hakkında bilgi sahibi olabilecek ,kültürlerarası diyalog konusunda kendisini ve bunun yanında İngilizce dilini de geliştirebilecek.

Konaklama, Yemek ve Seyahat

Konaklama, yemek masrafları karşılanacak bunun yanında yol masrafları 275€ ya kadar karşılanacaktır. Katılımcılar proje sonunda bir Gençlik Bileti alacaktır. Vize Randevularının kapalı olması sebebi ile ön toplantı için sadece Yeşil pasaportlu veya aktif vizesi olan kişiler katılım sağlayabilecek. Haziran’daki Gençlik Değişimi Projesi için Bordo Pasaportlular da başvurabilir!

Katılımcı Profili

18-30 yaş aralığında temel düzeyde İngilizce bilen, yeni maceralar ve deneyimler yaşamayı seven, kültürel konuda kendisini geliştirmeye açık gençler başvurabilir.

Proje Konumu: Napoli /İtalya

Ön Toplantı Tarihi :18-21 Nisan.

Gençlik Değişimi tarihi  :12-24 Haziran

Son Başvuru Tarihi : 18 Mart 2023

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top