Romanya’da 9 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

Muazzam bir proje ile siz gençlerleyiz. Dolu dolu etkinliklerin olacağı, çeşitli aktivitelerin yapılacağı, bilgi-birikimler kazanabileceğiniz ve Romanya’da gerçekleşecek olan 9 günlük harika bir gençlik değişimi projesi. Söz konusu proje 20-29 Mayıs tarihleri arasında olacak ve 9 gün sürecektir. Projeye 16-20 yaş arası 8 genç ve 2 yetişkin seçilecektir. Proje sonunda ise Youthpass sertifikası verilecektir.

Projenin Amacı

Önleyici eğitimi tanıtmak, şiddet ve zorbalığa karşı durmak için verilen örgün olmayan eğitimle katılımcıları bilinçlendirmek. 9 günlük süre içerisinde Rol Yapma, Halk Kafesi, Yaşayan Kütüphane biçimsel yöntemleri ile katılımcıların kişisel gelişimini sağlamak. Kültürlerarası diyalog, takım çalışması ve karşılıklı saygı unsurlarını kuvvetlendirmek.

Katılımcılarda Aranan Özellikler

16-20 yaşlarında olması(Infopack’te bu yaş aralığında belirtilmiş), motivasyonu yüksek, yenilikçi fikirleri olan, grup çalışmasına uyumlu, başlangıç seviyesinde İngilizce bilgisi olan proje için aranan özelliklerdir.

Seyahat, Konaklama, Yemek Masrafları

Konaklama ve yeme-içme ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacaktır. Seyahat için 275 Euro(Infopack’te bu bilgi verilmiş) ödeme yapılacaktır. Faaliyet süresinden sonrasında ise seyahat belgesi, fiş, makbuz gibi belgelerle kuruluşun hesabına geri ödeme yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için Infopack’i inceleyebilir ve okuyabilirsiniz.

Konum Zaman Ve Diğer Bilgiler

Konum: Romanya Köstence

Tarih: 20-29 Mayıs 2023

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

INFOPACK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top