Polonya’da 8 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

Selamlar herkese, bugün sizlerle Polonya’nın Zakopane kentinde Mayıs ayında 7 gün süre ile yapılacak olan eğitim kursunun detaylarına bakacağız. 

Proje Detayları

Çalışma dili İngilizce olan bu projede, gençlik çalışanlarının günlük işlerde dijital hikaye anlatımının kalitesini artırmak ve mesleki gelişim için bu tür araçları kullanmalarında yeterliliklerini sağlamak temel hedef. Organizatörler, dijital hikaye anlatımının topluluklara ulaşıp hikayenizi anlatmak için en etkili yol olduğunu belirtmiş. Böylece kendi topluluklarınız ve bağışçılarınızın çalışmalarını, ulaşmak istediğiniz insanlara aktarma yolunda iletişim becerilerinizi geliştirmeniz için dijital hikaye anlatımının öneminden bahsedilmiş. 

Ne gibi yetenekler edineceksiniz?

Bu çalışmada; dijital hikaye anlatımı yeteneğinizi değişim yolunda geliştirmeyi, bilgi ve iletişim teknolojilerini anlamayı, kullanmayı ve bu bilgileri diğer insanlarla paylaşmayı öğreneceksiniz. 

Katılımcılardan Beklenenler

Türkiye’den 3 kişinin katılabileceği bu projede, 21-35 yaş aralığındaki gençlik çalışanları aranıyor. Ayrıca bu katılımcıların yeşil pasaporta sahip olması gerekiyor. 

Konaklama, yemek ve ulaşım

Proje kapsamında tüm konaklama, yemek ve ulaşım giderleri karşılanıyor. 

📍Projenin Konumu: Willa Józef, Zakopane, Polonya

📅Proje Tarihleri: 04.05.2023 – 12.05.2023

⏰Son Başvuru Tarihi: 22.03.2023

 

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top