Polonya’da Uzun Dönem ESC Projesi

Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz artık hayal olarak kalmayacak ESC Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Polonya’da 4 ay sürecek olan ESC projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

9-12 ay aralığında Polonya/Lodz’ da 4 ay gerçekleşecek olan ESC projesi 3 kategoride faaliyet gösterecektir bunlar; anaokulu ,ilkokul ve kütüphane projeleridir. Her bir grup için katılımcıların farklı görevleri vardır.

1.Kategori Anaokularında Proje: İsterseniz öğretmen desteği veya tek başınıza 3 ile 6 yaş aralığındaki çocuklar ile zaman geçireceksiniz, kültürünüz hakkında bilgilendirme yapacaksınız ve grubunuz ile kültürel etkinliklere katılacaksınız.

2.Kategori İlkokullarında Proje : 6 ile 14 yaş aralığındaki çocukların derslerinde dunumlar veya etkinlikler hazırlayacaksınız, ders dışı faaliyetlerde çocuklara eşlik edeceksiniz ve müfredat dışı etkinlikler düzenleyeceksiniz.

3.Kategori Kütüphanedeki Proje:  Çocuklar, yaşlılar ve diğer insanlar ile kendi diliniz veya İngilizce konuşmalar veya farklı konularda sunumlar yapacaksınız. Ön büro ve arka büro kütüphane işlerinde çalışacaksınız.

Proje Kapsamında Eğitim ve Karşılanacaklar

Proje süresi boyunca kültürlerarası iletişim becerinizi, İngilizcenizi geliştireceksiniz ve Lehçe öğreneceksiniz. Birçok ülkeden 15’den fazla kişi ile yaşayacak ve deneyim kazanacaksınız. Proje boyunca konaklama, gıda parası, cep harçlığı, sigorta, toplu taşıma bilet desteği alacaksınız.

Katılımcı Profili

18- 30 yaş aralığında; orta düzeyde İngilizce bilen, insan ilişkileri iyi olan, çocuklar ile vakit geçirmeyi seven ve zorluklarla başa çıkabilen gençler başvurabilir.

Proje Konumu: Polonya/Lodz

 Proje Tarihi: 9-12 ay

Projeye Son Başvuru Tarihi: 5 Mayıs 2023

POLONYA UZUN DÖNEM ESC PROJESİNE BAŞVURMAK VE INFOPACK’İ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top