Romanya’da 1 Aylık Gençlik Yaz Festivali Projesi

Süpeeerrr bir etkinlik siz gençlerleyiz. Duyunca ve okuyunca çok mutlu olacağınız ve heyecanlanacağınız muhteşem bir etkinlik. Romanya’da 1 ay boyunca yaz festival etkinliği sizlerle. Bu harika gönüllülük projesi ile hem çeşitli etkinliklere katılacaksınız hem de dolu dolu aktiviteler gerçekleştireceksiniz. Dilerseniz bu güzel gönüllülük projesinin detaylarına geçelim

Proje Etkinlik Açıklaması

  • Farklı kültürlerden ve farklı yerlerden sosyal çevre edinebileceksiniz, diğer gençlerle tanışabileceksiniz ve yeni arkadaş çevresi edinebileceksiniz.
  • Bu tür etkinlikleri diğer gençlere teşvik edebileceksiniz, halka açık yerlerde ve gençlik merkezlerinde etkinlikleri ve aktiviteleri kolaylaştırıp uygulayabileceksiniz.
  • Gençlik projelerinin katılımlarına geliştirmeye yönelik bilgi ve birikimler kazanabileceksiniz.
  • Bu tür etkinliklerde topluluk oluşturma, topluluklara katılımlar gibi çeşitli yöntemleri öğrenebileceksiniz.

Proje Kapsamında Katılımcılarda Aranan Özellikler

18-30 yaş aralığında olan, ESC ortak ülkelerinden birinde oturma izni bulunan, enerjik ve coşkulu, bu tür etkinliklere katılma konusunda hevesli, İngilizce seviyesi olan gençler.

Projeye Dahil Olanlar

Seyahat, konaklama masraflar proje dahilinde kapsanmaktadır. Konaklama bir öğrenci yurdunda gerçekleşecektir ve ortak yatak odaları, banyo, mutfak gibi imkanlar vardır. Ayrıca günlük 5 Euro gibi yemek ödeneği ve günlük 3 Euro gibi cep harçlığı imkanları vardır.

Proje Kapsamında Konum, Tarih Ve Diğer Bilgiler

Konum: Timisoara, Romanya

Proje Faaliyet Tarihi: 15 Temmuz 2023-15 Ağustos 2023

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2023

INFOPACK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

DETAYLI BİLGİ ALMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top