Romanya’da 12 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişim Projesi

Harika bir proje ile sizlerleyiz gençler. Romanya’da 12 Günlük Gençlik Değişim projesinde dolu dolu eğitimlerin ve aktivitelerin olduğu, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz muazzam bir proje. Proje sonunda ise Youthpass sertifikası alabileceksiniz. Haydi zaman kaybetmeden detaylara geçelim

Projenin açıklaması

  • Gençlerin kaliteli eğitime ulaşımı, zihnen ve bedenen kendinizi rahat hissetmeniz ve kendi alanınızda beceri kazanmanız.
  • Etkileşimli ortamlarda eşit fırsat verilmesi ve gençlerin bilmedikleri bir ortamda Romanya, Sırbistan, Türkiye ve Polonya’da 12 gün geçirmeleri.
  • Hijyen alanında bilgi ve beceriler kazanılmasını sağlamak, hastalıkları engellemek ve erkenden tespit etmek amacıyla çeşitli çalışmalar yapmak.
  • Sanal ortam ve teknolojik gelişmeler ile ilgili çalışmalar yapmak. Dijital bilgilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirecek etkinlikler yapmak.

Katılımcı Profili

15-20 yaş aralığında olan(Infopack’te bu yaş aralığında belirtmiş), motivasyonu yüksek, yenilikçi fikirleri olan, saygılı ve hoşgörülü, İngilizce seviyesi iyi olan gençler.

Konaklama, Yemek ve Seyahat Masrafları

Konaklama ve yemek masrafları proje kapsamı içindedir. Seyahat için 275 Euro(Infopack’te böyle belirtilmiş) ödeme yapılacaktır. Seyahat belgesi, fiş, makbuz gibi seyahat belgeniz ile faaliyet süresinden sonra kuruluşun hesabına geri ödenecektir. Ayrıntılı bilgi için Infopack‘i inceleyebilir ve okuyabilirsiniz.

Proje Detayları

📍Ülke: Sebeş, Romanya

📅 Tarih : 17 Nisan 2023 – 28 Nisan 2023

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top