Romanya’da 5 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

Erasmus+ projeleri, ESC projeleri ve diğer yurt dışı programları gençler tarafında ilgi görmeye devam ediyor. Her gencin yurt dışı hayaller artık hayal olarak kalmayacak. Bu muazzam ESC gönüllülük projesi gençlerin yurt dışına çıkmaları için bir fırsat. Romanya’da 5 hafta sürecek olan uzun dönem ESC projesi sizlerle. Farklı eğitimler alacağınız, çeşitli aktivitelere katılacağınız, bilgi ve birikimler kazanabileceğiniz harika bir proje. Gelin bu muhteşem projenin detaylarını inceleyelim.

Proje Etkinlik Açıklaması

Katılımcılar medya, lojistik gibi ana alanlarda etkinliklere katılma fırsatına sahip olacaklar. Farklı ülkelerden gelen, farklı kültürlere sahip diğer katılımcılar ile tanışabilecekler, sosyal çevreler edinebilecekler. Takım oluşturma, topluluk oluşturma, topluluklarım katılımları gibi farklı gönüllülük biçimlerini ve yöntemlerini keşfedebileceksiniz. Etkinlikleri tanıtma fırsatlarınız olacak. Pazarlama ve etkinlikleri planlama eğitimleri alabileceksiniz.

Romanya'da 5 Haftalık Uzun Dönem ESC Projesi

 Projeye Dahil Olanlar

Konaklama proje dahilinde kapsanmaktadır. Öğrenci yurtlarından birinde konaklayabileceksiniz ve mutfak, banyo, ortak yatak odaları gibi imkanlar olacaktır. Seyahat masrafları Erasmus+ projeleri mesafe bandına göre karşılanabilecektir. Günde üç öğün yemek için nakit para alabileceksiniz. Eğer varsa vize ücreti karşılanmayacaktır.

Proje Kapsamında Katılımcılarda Aranan Özellikler

ESC projelerine katılım sağlamak için bazı kriterler vardır. Bu kriterler gönüllülerin projeye katılma olasılıklarını arttırabilir. Projeye katılım için bazı kriterler ise:

  • 18-30 yaş aralığındaki gençler,
  • İngilizce seviyesi iyi derecede olanlar,
  • Medya tanıtım gibi bölümlerde ilgisi olan. Fotoğraf – video çekebilen, dergi oluşturabilen, çevrimiçi tanıtım içerikleri oluşturabilen vs.
  • Motivasyonu yüksek olanlar

Konum: Timisoara, Romanya

Proje Faaliyet Tarihi: 15.07.2023 – 15.08.2023

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

INFOPACK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

5 HAFTALIK UZUN DÖNEM ESC PROJESİ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top