Romanya’da 6 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

Yurt dışı için kurduğunuz hayalleriniz artık hayal olarak kalmayacak Avrupa Birliği’nin düzenlemiş olduğu Erasmus+ Gençlik Değişim Projeleri yurt dışına çıkmanız için bir fırsat, bende bugün size Romanya‘ da 6 gün sürecek olan Erasmus+ Gençlik Değişimi projesi ile geldim. Çeşitli eğitimler alabileceğiniz, bilgi ve birikimler kazanacağınız muazzam bir proje. Gelin detaylarına bakalım.

Proje Hakkında

20-27 Haziran 2023 tarihleri arasında Cristuru Secuiesc/ Romanya‘ da gerçekleşecek olan 6 günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi projesinin amacı; Transilvanya’ da gençler için şahsi, profesyonel , sosyal , spor ve kendini mutlu hissedeceği eğlenceli alanlar yaratmak, gençleri kültürel ve geleneksel faaliyetlere katılmalarını sağlamak ve etnik değerleri tanıtmak, gençler için yaratılan fırsatlardan haberdar olup yararlanmalarını sağlayarak bulunduğu bölge hakkında bilgilendirmektir.

Proje Kapsamında Karşılanacaklar

Katılan kişilerin proje kapsamında konaklama, gıda ve seyahat masrafları karşılanacaktır. (Seyahat masraflarının geri ödenme miktarı maksimum 320 Euro‘dur.)

Katılımcı Profili

Erasmus+ Gençlik Değişimlerinde genellikle projeye göre katılımcı profili değişmektedir. İstenilen kriterlere uyup uymadığınızı kontrol ederek başvurabilirsiniz.

. 18-25 yaş aralığında;

  • Temel düzeyde İngilizce bilen,
  • Proje boyunca motivasyonlu kalabilecek, yeni fikirlere açık olup, üretebilen
  • Seyahat araçlarını (otobüs, tren vb.) kullanmaya yönelik ilgisi olan.

Proje Konumu: Cristuru Secuiesc/ Romanya

Proje Faaliyet Süresi : 20-27 Haziran 2023

Projeye Son Başvuru Tarihi: 1 Nisan 2023

ROMANYA ERASMUS+ GENÇLİK DEĞİŞİMİ HAKKNDA DETAYLI BİLGİ İÇİN INFOPACK ‘ E BAKABİLİRSİNİZ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top